Fitness

FRESH kruháč / HIIT

Je vysokointenzivní intervalové cvičení, při kterém se střídají jednotlivá stanoviště a počet okruhů. Během pouhých 30 minut spálíte obrovské množství kalorií a posílíte širokou škálu svalových skupin. Zkrátka není nad to pořádně se zapotit, zpevnit tělo, zapojit každý sval, zrychlit metabolismus a také spustit hormonální očistu. Cvičební pomůcky jako jsou TRX , BOSU, STEP, balony, expandery, činky a medicimbaly nám umožní dostatečně máknout na každém kousku těla a efekt spalování probíhá ještě dalších min. 24h po cvičení. A kdy cvičíme? To najdeš v "Rozvrhu". Pro přihlášení na lekci je nutné se nejdříve zaregistrovat nebo písni sms. Odhlašovat se lze pouze pomocí smsky na tel. 773 177 454 a to do 12h, jde-li o večerní cvičení nebo do 20h předchozího dne (ranní cvičení).

HOME fitness indivindi

Spalovací Posilovací Kondiční Rehabilitační. Né každý může přijít v určitou hodinu a né každý preferuje cvičení v kolektivu. Právě pro Vás nabízí FRESH studio individuální cvičení.V malém příjemném prostředí si na své přijdou začátečníci i pokročilí, mladí i starší. Zkrátka chceš-li se hýbat, přijď. K rychlejším výsledkům lze využít individuálního cvičebního plánu.

VIBROGYM

Je přístroj, který stimuluje přirozenou reakci těla na vibrace. Pracuje na principu acceleration training (odpor proti vibraci) tzn.čím větší silou působíte proti plošině, tím větší intenzita vibrací jde do zatěžovaných svalových partií. Vibrace pak aktivují svalovou činnost několikrát za sekundu a zrychlují tak účinek cvičení. Napomáhá zbavování celulitidy. Stačí pouhých 15minut na procvičení celého těla. Nedoporučuje se v těhotenství, při hluboké žilní tromboze, kardiovaskulárním onemocnění, akutní kýla či zánět, onemocnění plotének, těžká cukrovka, epilepsie, těžké migrény, kardiostimulátor, kovové čepy, šrouby, potíže se sítnicí a tumory.

DOPLŇKY

V nabídce jsou doplňky pro podporu hubnutí a regenerace organismu:

  • Nutrend UNISPORT je mírně mineralizovaný nápojový koncentrát obohacený o vysoce účinné aminokyseliny taurin, glycin a L-Carnitin. Je bez aspartamu.
  • Nutrend CARNILIFE 40000 je zásobní balení vysoce efektivního spalovače tuků, který je navržen speciálně pro ženy. Je kombinací účinných látek, které podporují úbytek tukové hmoty a formování postavy.
  • CARNITINE ACTIVITY DRINK with caffeine. Osvěžující hotový nápoj bez cukru s obsahem L-karnitinu (1000 mg) a s přídavkem energizujících látek, jako jsou kofein a taurin.