Fresh Studio

Ze všech stran se na nás valí obrovské množství informací o tom, jak co nejrychleji a nejlépe zhubnout, spousty reklam od nejrůznějších tabletek na hubnutí až po pytlíčky jakési sušené bezkalorické stravy… Je jen jediný správný směr pohodového žití s veselou myslí a bez nadměrných velikostí, ke kterému vám v příjemném domácím prostředí ukážu cestu. Nabízím kompletní informace o zdravém životním stylu. Zdraví máme jenom jedno …Takže to má smysl!

Fitness

Výživové poradenství

Život by měl být především o pohodě, zdraví a radosti z pohybu. Kdo pochopí, jak funguje naše tělo od hlavy až k patě (samossebou přes žaludek), přestane se trápit nesmyslnými dietami, počítáním kalorií a stresů z hubnoucích neúspěchů. Jednoduše: Všechno jde, když víme jak na "zdravý životní styl".

Předporodní kurzy

Motto: Těhotenství je jednou z nejkrásnějších etap života. Vychutnejte si každou jeho chvilku a poznej s námi jeho tajemství… Můj předporodní kurz Vás provede každou etapou těhotenství i péče o novorozeně, připraví na všechna úskalí i radosti s těhotenstvím spojené. Jsou maminky, které si těhotenství od začátku do konce prostě vychutnají. V domácím prostředí FRESH studia získají nejen zajímavé informace přímo od porodní asistentky s dlouholetou praxí, ale společně s ostatními těhulkami mohou navázat cenná přátelství. Vždyť mateřství může být skutečně „dovolená“. Klikni na „více“ a těším se na setkání.

Cvičení pro těhotné

Pohyb je jediná legální droga, která za to stojí a těhotenství není nemoc :) …. Užijte si cvičení v kolektivu těhulek od dechových cvičení po kruháč i části mamajogy.

Cvičení pro dámy v letech

Nestačíte už rychlému tempu aerobiku, ale přesto máte chuť se hýbat? Přijďte si udržet elán i formu, protáhnout své tělo v lehkém rytmu hudby do malého kolektivu Fresh studia.

Očkovací kalendář

Miliony různých informací o očkování v médiích, knihách či na facebookových stránkách… První, druhá návštěva v poradně, řešení kojení, ublinkávání, prďánků a usínání …. A ejhle, příště nás čeká očkování… Někdy je nad lidské síly správně se zorientovat v nabídce povinného, nepovinného či nadstandartního očkování dětí. Vůbec nezávidím rodičům v dnešní době. Vždyť pro své miminko chtějí přece to nejlepší. Není snadné vstřebat všechny důležité informace v kojenecké poradně , kdy je za dveřmi plná čekárna. Objednejte si včas konzultaci v příjemném domácím prostředí Fresh studia s porodní asistentkou s praxí u dětského lékaře a všechno podstatné o očkování s Vámi během necelé hodinky proberu. Společně vytvoříme jakýsi očkovací kalendář, kde právě Vy do jisté míry můžete ovlivnit termín očkování či zvolit očkovací látku. Budete usínat s klidným svědomím, že jste pro své dítě v oblasti očkování udělali jako rodiče maximum. Těším se na Vás :)

Rozvrh

Přijďte si zacvičit do mého studia, plánované hodiny naleznete v tabulce níže. Pro rezervaci je nutné přihlášení na náš web, pokud jste se ještě neregistrovali, tak to zkuste přes formulář vlevo.

Soutěž: Prkenný král a královna

V pátek 13. 4. 2018 proběhla ve Fresh Studiu v Rumburku soutěž: „ PRKENNÝ KRÁL - KRÁLOVNA“. Udrž se v pozici PRKNA co nejdelší dobu a vyhraj !!! Více informací naleznete v přiloženém letáku.

AKCE 10+1 ZDARMA

PERMANENTKY zakoupené v měsíci LISTOPADU 2017 zvýhodněné 10+1 ZDARMA ! :)

Slosování zakoupených permanentek o ceny

Pravidelně 1x měsíčně losujeme ze zakoupených permamentek výherce o drobné ceny. Vždyť koho by nepotěšil třeba balíček musli, arašídové máslo, 5 vstupů na kruháč zdarma, Chia Shake nápoj a jiné. KDO NEHRAJE, NEVYHRAJE :) :) :)

Dvouměsíční kurz Tvarování postavy

Kompletní informace naleznete v přiloženém letáčku

Březnová akce na Chia Shake :)

Více se dozvíte v přiloženém letáčku